Про компанію Рент Кар Україна | Прокат автомобілів Чернівці та Хмельницький | Оренда авто без водія eng ::: rus ::: ukr
+38 (050) 999 99 13
+38 (0372) 52 52 13


Про компанію

Є багато способів дістатися в те або інше місце: таксі, громадський транспорт, метро, але опинитися за кермом автомобіля варіантів не багато.

При цьому взяти автомобіль на прокатнайшвидший і доступніший спосіб.

- Вам потрібний економічний автомобіль для їзди по місту або представницький автомобіль бізнес-класу для проведення важливих переговорів?

- Вам потрібний родинний мінівен або позашляховик для заміських поїздок або екскурсій?

- Ви хочете надати своїм гостям в супровід машину з водієм?

Поспішайте до нас! Ви заощадите і час, і гроші!

Компанія «Рент Кар Україна» - завжди допоможе Вам в досягненні цієї мети. У Вас є можливість вибору!

Взяти автомобіль на прокат давно стало звичним для України. Прокат авто дозволяє бути на «надійних колесах» коли приїзджаєш у відрядження або, коли власний автомобіль в ремонті.

Автопрокат «Рент Кар Україна» - пропонує великий вибір популярних японських моделей автомобілів, які забезпечать Вам безпечну і комфортну поїздку. Надійність, безпека і комфорт – це основа на якій наша порівняно молода компанія будує свої стосунки з клієнтами.

Гнучка цінова політика нашої компанії дозволить нам задовольнити вимоги будь-якого клієнта, як приватного так і корпоративного.

Ви можете бути впевнені в чудовому технічному стані транспортного засобу, що орендується. Всі наші автомобілі на сервісному обслуговуванні, лише в офіційного дилера, застраховані по всіх видах ризику. Страховка поширюється на наших клієнтів. Всі автомобілі оснащені системою клімат-контроль або кондиціонерами, подушками безпеки як для водіїв так і для пасажирів, антиблокувальною системою, CD- програвачем.

Для зручності тих, що бажають узяти автомобіль на прокат ми організували роботу нашого автопрокату з 9-00 до 20-00. Вихідний - неділя. Розташування офісу в центральній частині міста заощадить ваш час.

Автомобілі від «Рент Кар Україна» не мають наклейок і логотипів. Приймаємо до оплати за прокат пластикові картки. Оформлення договору на прокат автомобілів займає не більше 20 хвилин.

Оренда автомобілів поширюється на територію України. На вимогу клієнтів можлива установка додаткових пристроїв в салон автомобіля.

Для постійних клієнтів, діє накопичувальна система знижок.

Ласкаво просимо!

 

 

 

 

Тегі на українській: прокат авто, оренда авто, автопрокат, взяти автомобіль на прокат, машина на вечір або на день, прокат нових японських авто, оренда авто з водієм, подача авто в аеропорти, авто на уікенд, обслуговування vip – клієнтів, супровід ваших гостей, обслуговування корпоративних вечірок, підмінне авто на час ТО або ремонту, подача авто в аеропорти, прокат авто на тривалий тест-драйв, авто для ділової зустрічі, весільний кортеж, авто з водієм для заміських поїздок, Чернівці, Хмельницький, Івано-Франківськ, Камянець-Подільський, Хотин, Коломия, Яремче, Яремча, Буковель, Поляниця, Тернопіль, Львів, Київ, Могилів-Подільський, Вінниця, Україна, в Чернівцях, в Хмельницькому, в Івано-Франківську, в Камянець-Подільському, в Хотині, в Коломиї, в Яремчі, на Буковелі, в Поляниці, в Тернополі, у Львові, у Києві, у Могилів-Подільському, у Вінниці, в Україні