Умови відносно прокату автомобілів в компанії Рент Кар Україна eng ::: rus ::: ukr
+38 (050) 999 99 13
+38 (0372) 52 52 13


Умови відносно прокату і оренди автомобілів в компанії

     Мінімальний вік орендаря (водія):
- 23 роки;
- водійський стаж (термін з моменту видачі водійського посвідчення до моменту укладення договору оренди) – не менше 3х років.

     Необхідні документи:
При оренді автомобіля необхідно мати при собі:
- паспорт;
- ідентифікаційний код (для громадян України);
- водійські права.

     Способи оплати:
- готівка;
- кредитні картки;
- безготівковий розрахунок.

     Страховий депозит і умови платежу:
З орендаря стягується застава (страховий депозит).
Страховий депозит є обов"язковим, і залежить від моделі автомобіля, що орендується. Страховий депозит вноситься у момент підписання договору і повертається Вам, при виконанні умов договору, у момент повернення автомобіля орендодавцеві. Орендар вносить орендну плату разовою сумою за весь період користування автомобілем в день підписання договору.

     Відповідальність орендаря:
Відповідальність орендаря обмежується сумою застави за умови виконання договору. В разі пошкодження автомобіля і (або) виникнення несправностей, які з"явилися наслідком порушення орендарем правил експлуатації, умов договору орендар сплачує орендодавцю вартість ремонту і транспортування автомобіля.

     Виїзд за кордон:
Виїзд за межі України заборонений.

     Бронювання/замовлення автомобіля:
 Забронювати авто краще заздалегідь на нашому сайті або по телефонах: (050) 999-99-13, (0372) 52-52-13, а також по електронній пошті.
Для того, щоб замовити прокат автомобілів, необхідно надати документи, оформити договір оренди, а так само внести заставу і плату за прокат автомобіля.

 У разі попереднього бронювання, Орендар вносить гарантійну суму у розмірі одного дня прокату, яка повертається після оформлення договору оренди авто. Якщо Орендар відмовляється від попереднього бронювання, пізніше ніж 48 годин до початку оренди, в такому випадку гарантійна сума не повертається.

     Тарифи на прокат авто:
Вартість тарифу включає добову орендну плату, страховку, податки, технічне обслуговування автомобіля в перебігу всього терміну оренди.
Не включає вартість бензину, зупинок на платних стоянках, паркуваннях, штрафи ДПС.
Обмеження добового пробігу за стандартним тарифом – 300 км./добу. При перевищенні ліміту, доплата складає 10 грн. за кожен кілометр пробігу.

     Видача і повернення машин:
Автомобіль видається і повертається з наполовину заправленим баком бензину, чистим.
При поверненні авто з недостатньою кількістю бензину або брудним, орендар повинен сплатити дозаправку бензином і (або) миття.

Завантажити інформацію про умови оренди та прокату автомобілей компанії "Рент Кар Україна"