Статті | Допомога та секрети використання автомобіля eng ::: rus ::: ukr
+38 (050) 999 99 13
+38 (0372) 52 52 13


Переваги тонованих вікон:

Тонування вікон дозволяє сильно змінити вигляд машини. Автомобіль виглядає стильно і сучасно. А якщо зробити художнє тонування, то Ваш автомобіль стане ще й унікальним.

Існує величезний вибір малюнків на плівці, яка наноситься на скло перед основною плівкою. Називається така процедура арт-тонуванням. Також є металізовані плівки, тонування якими дозволить додати Вашій машині ультрамодний стиль хай-тек.

Крім того, існують матові плівки, які при високій світлопроникності мають дуже низьку оглядовість. Крім зовнішнього вигляду, у тонування є ще багато й інших переваг. Плівка добре захищає салон від вигорання, що значно подовжує термін служби оббивки. Тонування захищає від сторонніх очей і зберігає конфіденційність власника автомобіля.

Плівка дозволяє уникнути шкідливих ультрафіолетових променів і захищає очі.Вона знижує відблиски і перешкоджає осліпленню від фар сусідніх машин. Захист від світла дозволяє уникнути шкідливого впливу на панель приладів, аудіоапаратуру і акустику. Так як, завдяки темним склі, що захищає від спекотного сонця, в салоні прохолодно, значно знижуються витрати енергії на кондиціонування. Тонування також підвищує експлуатаційні властивості скла.

Скло, на які нанесена тонована плівка, стійкі до подряпин, пошкоджень і зберігає скла у відмінному стані. Плівка робить скла міцніше і їх важко розбити, але якщо все ж таки це станеться, осколки скла не полетять у різні боки, я залишаться на плівці, яка надійно захистить від травм. При необхідності, щоб підвищити безпеку, можна тонувати машину спеціальними бронюючим плівками.