Статті | Допомога та секрети використання автомобіля eng ::: rus ::: ukr
+38 (050) 999 99 13
+38 (0372) 52 52 13


10 ефективних способів економії палива:

Наведені нижче способи, на думку відомого автоексперти Аарона Голда, здатні значно зменшити споживання палива вашим транспортним засобом. Практичне застосування цих рекомендацій на кілька десятків відсотків скоротить ненажерливість машини, знизить витрати на бензин і дозволить рідше відвідувати заправку.

1) Регулярно перевіряйте стан повітряного фільтра: забруднення зменшують приплив повітря до двигуна і знижують результативність його роботи.Застосовуйте моторні масла на основі синтетичних або напівсинтетичних матеріалів - на відміну від натуральних масел з високою в"язкістю вони значно скорочують споживання бензину

2) Використовуйте принцип «Тихіше їдеш - далі будеш»: дайте собі обіцянку протягом певного часу не перевищуватимуть встановлений поріг швидкості.Зниження витрати палива вас приємно здивує.

3) Слідкуйте за тиском в шинах. Перевірку тиску потрібно проводити при холодних шинах, тому що у «гарячих» шин показники будуть завищеними через розширення при нагріванні.

4) Поводьтеся з педаллю газу гранично акуратно: занадто різке прискорення спалює значну порцію палива. Досить топлівозатратна їзда на підвищених передачах з невеликою швидкістю. Різкого натискання гальма також краще уникати, більшою мірою це стосується карбюраторних авто.

5) Намагайтеся дотримуватися певної швидкості їзди: при постійному русі в певному темпі агрегати автомобіля менше зношуються, а значить зменшується споживання палива.

6) Не варто відмовлятися від старого автомобіля, якщо він придатний для їзди.Авто, що працює на дешевих видах палива, можуть послужити добру службу.

7) Якщо у вашій машині встановлений кондиціонер - використовуйте його максимально ефективно, робота цього пристрою спалює до 20% споживаного автомобілем палива.

8) Не варто встановлювати на машину широкі диски та інші засоби тюнінга, що знижують аеродинаміку.

9) Максимально полегшите свій транспортний засіб, пам"ятайте, що кожен зайвий кілограм буде віднімати свою порцію палива. Якщо ви використовуєте багажник на даху - знімайте його, коли рухаєтеся порожняком.

10) Нарешті, саме ефективне правило - не варто їздити взагалі. На перший погляд це здається маячнею, але залежність залізна: менше їздиш - нижче витрата палива. Скооперується з друзями, сусідами та знайомими для спільної експлуатації вашого автопарку. Сідайте за кермо лише для важливих і невідкладних поїздок, замінюйте їзду на машині пішими прогулянками, використовуйте велосипед.