Статті | Допомога та секрети використання автомобіля eng ::: rus ::: ukr
+38 (050) 999 99 13
+38 (0372) 52 52 13


Небезпечні мобільники:

Це так, якщо ти ведеш машину і одночасно розмовляєш по телефону. У дослідженні, опублікованому в "New England Journal of Medicine", зазначається, що у водіїв, які розмовляють по телефону, перебуваючи за кермом автомобіля, ймовірність потрапити в аварію у чотири рази більше, ніж у тих, хто зосереджені тільки на дорозі.

Одночасно розмовляючи по телефону і ведучи машину, наражаєшся себе не меншій небезпеці, ніж водій з рівнем алкоголю в крові 0,1 відсотка. І тут не має значення, яким телефонним апаратом користується водій: гучномовні або таким, який треба тримати в руці.

Дослідники поспішають підкреслити, що хоча самі телефони і не є причиною аварій, користування ними може сприяти виникненню аварійних ситуацій: наприклад, коли розгоряється суперечка і відволікає увагу водія. Крім того, 39 відсотків водіїв, які потрапили в аварію, телефонували в своїй машині, щоб викликати допомогу.

Рекомендується, щоб ті, у кого в машині є телефон, не розмовляли довго і під час поїздки не дзвонили без потреби. У деяких країнах вже видані закони, що забороняють водіям користуватися стільниковими телефонами.