Статті | Допомога та секрети використання автомобіля eng ::: rus ::: ukr
+38 (050) 999 99 13
+38 (0372) 52 52 13


Допомога новачкам у виборі автомобіля:

В даний час автомобіль вже не вважається розкішшю, а став одним з зручних засобів пересування. А різні умови кредитування дали можливість купити автомобіль майже будь-якій людині. Найбільші труднощі виникають після того, як всі папери на кредит зібрані. Постає питання: з яким пристроєм і характеристиками вибрати майбутнього залізного коня?

Для новачка підійде не кожна машина. Аж ніяк не ціна відіграє тут головну роль.

Що ж робити?

Ось рекомендації водіїв-професіоналів та інструкторів з водіння на що слід звернути особливу увагу:

Габарити машини

Не слід вибирати автомобіль з великими габаритами. Це ускладнить маневрування у великому потоці машин. Так само «хвора» тема для новачка - парковка.

Засоби безпеки

Не обов"язково ставити самі прогресивні пасивні та активні системи безпеки. Зайвими вони, звичайно, не будуть, але достатньо буде ременів і подушок безпеки, і ABS. Зайва переплата, приміром, за парктроніки навряд чи виправдає себе і допоможе не побити бампера об бордюри.

Коробка передач

Для великих міст із частими пробками і безліччю світлофорів, безумовно, підійде автоматична коробка передач. Але існує значний недолік в тому, що виникають складнощі при переході на механічну коробку.

У зв"язку з цим автошколи навчають водінню окремо на автоматичних коробках передач і механічних. Якщо ви відучилися водінню на механічній коробці, вам дозволяється їздити і на автомобілях з автоматичною коробкою передач, інакше - тільки з АКПП. Якщо виникло питання на якій коробці вчитися - краще вибирайте механічну, щоб не виникло проблем у майбутньому.

Тюнінг авто

Не варто пускати всі гроші на потужну акустику та інші примочки. Раціональніше спочатку купити страховку і хорошу гуму. Безпека понад усе. А решті тюнінг довести до розуму можна й пізніше.

Кузов

Кращий вибір для міста - хетчбек. Невеликі габарити, хороша маневреність, невеликий багажник. Місткість багажника для міста не так важлива. Так само при парковці в невеликому подвір"ї хетчбек набагато зручніше в зверненні. При порівнянні з універсалом і седаном можна значно заощадити.

Нова або б/у?

Завжди виникає питання яку машину брати - нову або б / в. Однозначної відповіді на це запитання немає. Можна купити нову машину або за цю ж вартість автомобіль старше на клас вище. Кожен сам приймає рішення. Хтось не любить користуватися автомобілем, знаючи що він не новий. Інші керуються тим, що уживаний автомобіль не страшно пом"яти або зачепити.

Але експерти радять новачкам брати автомобіль у салоні. У салоні надається гарантія, що зовсім не зайве. Не варто купувати машину не відомо де на свій страх і ризик. Неспроста ціна машини падає приблизно на 20% після продажу.

І все ж остаточне рішення який автомобіль брати приймаєте лише ви.

В даний час автомобіль вже не вважається розкішшю, а став одним з зручних засобів пересування. А різні умови кредитування дали можливість купити автомобіль майже будь-якій людині. Найбільші труднощі виникають після того, як всі папери на кредит зібрані. Постає питання: з яким пристроєм і характеристиками вибрати майбутнього залізного коня?Для новачка підійде не кожна машина. Аж ніяк не ціна відіграє тут головну роль.Що ж робити?Ось рекомендації водіїв-професіоналів та інструкторів з водіння на що слід звернути особливу увагу:Габарити машиниНе слід вибирати автомобіль з великими габаритами. Це ускладнить маневрування у великому потоці машин. Так само «хвора» тема для новачка - парковка.Засоби безпекиНе обов"язково ставити самі прогресивні пасивні та активні системи безпеки. Зайвими вони, звичайно, не будуть, але достатньо буде ременів і подушок безпеки, і ABS. Зайва переплата, приміром, за парктроніки навряд чи виправдає себе і допоможе не побити бампера об бордюри.Коробка передачДля великих міст із частими пробками і безліччю світлофорів, безумовно, підійде автоматична коробка передач. Але існує значний недолік в тому, що виникають складнощі при переході на механічну коробку.У зв"язку з цим автошколи навчають водінню окремо на автоматичних коробках передач і механічних. Якщо ви відучилися водінню на механічній коробці, вам дозволяється їздити і на автомобілях з автоматичною коробкою передач, інакше - тільки з АКПП. Якщо виникло питання на якій коробці вчитися - краще вибирайте механічну, щоб не виникло проблем у майбутньому.Тюнінг автоНе варто пускати всі гроші на потужну акустику та інші примочки. Раціональніше спочатку купити страховку і хорошу гуму. Безпека понад усе. А решті тюнінг довести до розуму можна й пізніше.КузовКращий вибір для міста - хетчбек. Невеликі габарити, хороша маневреність, невеликий багажник. Місткість багажника для міста не так важлива. Так само при парковці в невеликому подвір"ї хетчбек набагато зручніше в зверненні. При порівнянні з універсалом і седаном можна значно заощадити.Нова або б/у?Завжди виникає питання яку машину брати - нову або б / в. Однозначної відповіді на це запитання немає. Можна купити нову машину або за цю ж вартість автомобіль старше на клас вище. Кожен сам приймає рішення. Хтось не любить користуватися автомобілем, знаючи що він не новий. Інші керуються тим, що уживаний автомобіль не страшно пом"яти або зачепити.Але експерти радять новачкам брати автомобіль у салоні. У салоні надається гарантія, що зовсім не зайве. Не варто купувати машину не відомо де на свій страх і ризик. Неспроста ціна машини падає приблизно на 20% після продажу.І все ж остаточне рішення який автомобіль брати приймаєте лише ви.